Fotot e fundit të Kim si 41 vjeçare - Gazeta Express
string(35) "fotot-e-fundit-te-kim-si-41-vjecare"

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 22:37

Fotot e fundit të Kim si 41 vjeçare

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 22:37

Këto janë fotot e fundit të Kim si 41 vjeçare! Kim Kardashian ka zgjedhur që të vesh një palë çizme të gjata me taka…një ditë para se ajo ta festojë ditëlindjen e saj të 42-të

Kim Kardashian është dukur bukur në imazhet e saj të reja që i ka shpërndarë të enjten në Instagram, e të cilat kishin vetëm një përshkrim të vogël me një emotikon “zemër rozë”.

Ylli ikonik i televizionit ka treguar asetet e saj në një kostum të zi teksa ka pasur të veshura edhe çizme me taka të larta të punuara nga dizajneri i njohur Stuart Weitzman, si dhe një xhaketë të çelët rozë që e kishte vendosur në krahët e saj.

Kjo vjen një ditë para se ish gruaja e Kanye West ta festojë ditëlindjen e saj të 42-të. /GazetaExpress/