Fotografi nga takimi i Ledrit, Sarës e Poem Blu me Dua Lipën - Gazeta Express

Fotografi nga takimi i Ledrit, Sarës e Poem Blu me Dua Lipën

Rozë

Gazeta Express

24/07/2021 9:57

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ditën e djeshme ka ardhur në Shqipëri së bashku me familjen e saj, ku u takua me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetarin e bashkësisë së Tiranës, Erion Velijaj.

Po ashtu, Dua është takuar edhe me familjen e reperit, Ledri Vula.

Lexo Edhe:

Ka qenë Ledri, ai që ka postuar një fotografi së bashku me Poem e Duan.

“Poem Blu takoi Dua Lipën”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Kujtojmë që Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sarah Hoxha, u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit të kaluar.