FOTO/ Rama pret në zyrën e tij një grup fëmijësh: Delegacioni më i bukur - Gazeta Express
string(70) "foto-rama-pret-ne-zyren-e-tij-nje-grup-femijesh-delegacioni-me-i-bukur"

FOTO/ Rama pret në zyrën e tij një grup fëmijësh: Delegacioni më i bukur

Shqiperi

Gazeta Express

09/02/2023 14:13

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka pritur në ambjentet e kryeministrisë një grup fëmijësh të vegjël.

Në mesin e fëmijëve shihet dhe djali i tij Zaho.

Lexo Edhe:

Nga fotot që kreu i qeverisë ka publikuar në Facebook-un e tij, vogëlushët kanë kryer një sërë aktivitetesh argëtuese.

“Delegacioni më i bukur që më kanë parë sytë”, shkruan Rama krahas fotove.