Foto që po “çudit” rrjetin – Loredana e Karim së shpejti prindër - Gazeta Express
string(60) "foto-qe-po-cudit-rrjetin-loredana-e-karim-se-shpejti-prinder"

Yjet

Gazeta Express

08/05/2024 21:51

Foto që po “çudit” rrjetin – Loredana e Karim së shpejti prindër

Yjet

Gazeta Express

08/05/2024 21:51

Pasditen e sotme, Loredana ka postuar një seri fotosh në llogarinë personale të Instagram-it. Në post shfaqet dhe i dashuri i saj, Karim Adeyemi.

Ajo çfarë ra në sy në një prej fotografive ishte partneri i Loredanës i cili mbante në prehër një fëmijë.

Lexo Edhe:

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të bëhet lëmsh dhe të ngrihen pikëpyetje mos ndoshta ata janë bërë prindër pa e marrë vesh askush.

Megjithatë mbetet për t’u parë se si qëndron e vërteta e kësaj fotografie.