FOTO/ Ndërron jetë 54-vjeçari shqiptar në Greqi, u përplas nga një makinë - Gazeta Express
string(71) "foto-nderron-jete-54-vjecari-shqiptar-ne-greqi-u-perplas-nga-nje-makine"

FOTO/ Ndërron jetë 54-vjeçari shqiptar në Greqi, u përplas nga një makinë

Shqiperi

Gazeta Express

19/08/2022 18:11

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Selanikut në Greqi.

Mediat greke raportojnë se një 54-vjeçar shqiptar, drejtuesi i një motoçiklete është përplasur me një automjet dhe ka rënë në rrugë.

Lexo Edhe:

Si pasojë e plagëve të rënda shqiptari ka pësuar atak kardiak. Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca e cila e ka transportuar shqiptarin drejt spitalit por nuk mundi të mbijetonte pavarësisht përpjekjeve të mjekëve./Gazeta Express