Formacioni i parë i Tuchel, Chelsea vs Wolves - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

27/01/2021 18:03

Me i fundit

dpt

Formacioni i parë i Tuchel, Chelsea vs Wolves

Futboll

Gazeta Express

27/01/2021 18:03

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe Wolverhampton Wanderers.

Kjo do të jetë sfida e parë në stolin e “Bluve të Londrës” për trajnerin, Thomas Tuchel, që zëvendësoi të shkarkuarin, Frank Lampardin, raporton Gazeta Express.

Chelsea:

Wolves: