Formacioni i Anglisë në “Euro 2020” sipas Mourinhos - Gazeta Express

Formacioni i Anglisë në “Euro 2020” sipas Mourinhos

Instant

Gazeta Express

11/06/2021 15:30

Jose Mourinho, tashmë me klub të ri (Romën) pas shkarkimit nga Tottenhami – do të jetë komentues në media të ndryshme për Kmapionatin Evropian.

Së fundmi ka qenë i ftuar në ‘Talksport’ ku ka zbuluar 11-shen me të cilën, sipas tij, Anglia mund të shkojë larg në ‘Euro 2020’.

Mourinho i ka lënë jashtë dyshen e Manchester United dhe Manchester City, Marcus Rashford dhe Raheem Sterling, raporton Gazeta Express.