Formacionet zyrtare, Hull City – Chelsea - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

25/01/2020 17:45

Formacionet zyrtare, Hull City – Chelsea

Sport

Gazeta Express

25/01/2020 17:45

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Hull City dhe Chelsea

Chelsea i Frank Lampard do të luajë me pak ndryshime kundër Hull City, sfidë e vlefshme për FA Cup, që zhvillohet nga ora 18:30.

Hull City:

Chelsea: