Forenzika dhe IML mbërrijnë në oborrin e QKUK'së ku dyshohet se u vra një grua - Gazeta Express
string(77) "forenzika-dhe-iml-mberrijne-ne-oborrin-e-qkukse-ku-dyshohet-se-u-vra-nje-grua"

Gazeta Express

30/11/2022 19:53

Forenzika dhe IML mbërrijnë në oborrin e QKUK’së ku dyshohet se u vra një grua

Gazeta Express

30/11/2022 19:53

Ekipi i Forenzikës dhe Institutit të Mjekësisë Ligjore kanë mburritur para Gjinekologjisë, tek kufoma e gruas që dyshohet se u vra rreth orës 18:00.

T7 nga vendi i ngjarjes raporton se Policia e Kosovës ka bllokuar pamjen para kufomës së viktimës.

Lexo Edhe:

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti për Gazetën Express tha se dyshimet e para sugjerojnë së bëhet fjalë për vrasje.