Fluturojnë Ledri e Kida, paralajmërojnë këngë për maj - Gazeta Express
string(52) "fluturojne-ledri-e-kida-paralajmerojne-kenge-per-maj"

Fluturojnë Ledri e Kida, paralajmërojnë këngë për maj

Muzike

Gazeta Express

19/04/2022 20:46

Këngëtarët Kida dhe Ledri Vula pritet që të lansojnë këngë të reja

Ledri Vula dhe Kida pritet që të sjellin një këngë të re gjatë muajit maj.

Ata këtë e kanë paralajmëruar me anë të dy postimeve në Instagram se do të sjellin këngën “T’du” teksa ata kanë shkruar pas tyre edhe disa gjëra intersante .

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Teksa Kida ka shkruar “T’du X Jordan”, Ledri e ka shkruar “T’du X Tokyo”.

Sipas burimeve të gazetës Express, dyshja ka planifikuar që këngën ta lansojë gjatë pesë ose gjashtë majit.

Kujtojmë se vitin e kaluar kënga e Ledrit, Kidës dhe Butrint Imerit, “Dale” ishte bërë hit në tërë trojet shqiptare. /GazetaExpress/