Flori Mumajesi bëhet i gjallë – i kujton të gjithë, pos Elvana Gjatës - Gazeta Express
string(66) "flori-mumajesi-behet-i-gjalle-i-kujton-te-gjithe-pos-elvana-gjates"

Flori Mumajesi bëhet i gjallë – i kujton të gjithë, pos Elvana Gjatës

Yjet

Gazeta Express

03/11/2022 23:07

Flori Mumajesi është parë sot me një sërë videosh në Instagram, teksa më parë ai kishte shlyer tërë fotot dhe videot që kishte postuar në këtë rrjet social

Njëri prej krijuesve më të mirë në Kosovë dhe Shqipëri, Flori Mumajesi kishte zgjedhur që të mos rrinte shumë në rrjete sociale por edhe nga muzika ku kishte pasur një shkëputje që disa kohë.

Sonte ai është bërë i gjallë ku me disa video në InstaStory ka shprehur nostalgjinë e tij për këngët që ka krijuar.

Por, në këtë përzgjedhje mungojnë këngët e Elvana Gjatës, të cilat ishin më të njohura deri në atë kohë.

Tashmë është e njohur që Elvana dhe Flori nuk flasin më me njëri-tjetrin dhe nuk e përcjellin njëri-tjetrin as në rrjetet sociale. Pavarësisht kësaj, hitet më të mira të Florit dhe Elvanës vazhdojnë të jenë edhe sot trend – për dallim nga këngët që Flori ka shpërndarë në Instagramin e tij. /GazetaExpress/