Flick do të largohet nga Bayerni në fund të sezonit - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

17/04/2021 18:29

Flick do të largohet nga Bayerni në fund të sezonit

Futboll

Gazeta Express

17/04/2021 18:29

Hansi Flick do të largohet nga pozita e trajnerit të Bayern Munichut në fund të sezonit.

Kështu po raporton gazetari i njohur, Fabrizio Romano.

Ai këtë vendim tashmë ia ka komunikuar bordit dhe lojtarëve, përcjell Gazeta Express.

Hansi Flick pritet që të bëhet trajneri i ardhshëm i Gjermanisë, pasi Low ka njoftuar se do të largohet pas përfundimit të Kampionatit Evropian. /Gazeta Express/