Fletëpalosja e PD për protestën: 7×7 arsye bëjnë 49 dhe jo 42, boll kauzave të shitura - Gazeta Express
string(84) "fletepalosja-e-pd-per-protesten-7x7-arsye-bejne-49-dhe-jo-42-boll-kauzave-te-shitura"

Shqiperi

Gazeta Express

06/07/2022 12:09

Fletëpalosja e PD për protestën: 7×7 arsye bëjnë 49 dhe jo 42, boll kauzave të shitura

Shqiperi

Gazeta Express

06/07/2022 12:09

Teksa jemi një ditë para protestës së thirrur nga kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është zbuluar edhe fletëpalosja e PD.

Siç mund ta shihni, fletëpalosja e PD nis me fjalët “Shqipëria në rrezik! Mos thuaj: Ç’më duhet mua?”

Lexo Edhe:

Më tej, në fletën e shpërndarë qytetarëve lexohet edhe “Fronti i Shpëtimit Kombëtar: Bashkimi i Kauzave!”.

Ndërkohë, siç shihet në fletë, ironizohet edhe ish-kreu i PD, Lulzim Basha, teksa shkruhet se “7×7 arsye bëjnë 49 (dhe jo 42)! Boll më me kauza të shitura!”

foto galeri