Flet “njeriu i Bitcoin” në Kosovë, tregon çfarë është kjo kryptovalutë - Gazeta Express
string(67) "flet-njeriu-i-bitcoin-ne-kosove-tregon-cfare-eshte-kjo-kryptovalute"

Flet “njeriu i Bitcoin” në Kosovë, tregon çfarë është kjo kryptovalutë

AutoTech

Gazeta Express

12/04/2024 21:52

Eduard Kuqi u bë i njohur më shumë gjatë kohës sa ishte në emisionin “Përputhen”

Kuqi sonte ishte i ftuar në emisionin Canape, ku ka folur për përvojat e tij, jo vetëm në një reality show.

Lexo Edhe:

Kjo pasi që ai ka edhe një pasion tjetër.  

Kjo pasi që merret që një kohë të gjatë me Bitcoin dhe në këtë intervistë ai flet për përfitimet që ka nga kjo kryptovalutë, të cilën ai e cilëson “dukat online”. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e tij: