“Flaka ju del kur t’ju vjen dikush”, “Zhegrova ka bë veprim patriotik dhe i ka çu prej gjumit kta” Ismet Munishi i thumbon krerët e FFK-së: Ai s’ka me punu me kaci aty - Gazeta Express
string(144) "flaka-ju-del-kur-tju-vjen-dikush-zhegrova-ka-be-veprim-patriotik-dhe-i-ka-cu-prej-gjumit-kta-ismet-munishi-i-thumbon-kreret-e-ffk-se-ai-ska-me-p"

Futboll

Gazeta Express

13/02/2024 11:55

“Flaka ju del kur t’ju vjen dikush”, “Zhegrova ka bë veprim patriotik dhe i ka çu prej gjumit kta” Ismet Munishi i thumbon krerët e FFK-së: Ai s’ka me punu me kaci aty

Futboll

Gazeta Express

13/02/2024 11:55

Ismet Munishi ka qenë protagonist në emisionin “Favorit” në T7 me deklaratat e tij thumbuese, por kohë pas kohe edhe spektakolare.

Analisti i “Favoritit” i ka thumbuar krerët e Federatës së Futbollit të Kosovës me mënyrën se si mburren gjatë prezantimit të përforcimeve, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Ai foli edhe për punën e trajnerit dhe për video-analistët, ndërsa nuk mungoi një debat i tij me menaxherin e Kombëtares, Bajram Shala, i cili ndërhyri në këtë temë.

Munishi e përmendi edhe faktin se zyrtarët e FFK-së dalin rrallë në studio televizive, ndërsa nuk la pa e zënë në gojë as Edon Zhegrovën, të cilin e përgëzoi për postimin e tij të guximshëm për t’i zbuluar “të palarat” brenda Kombëtares dhe Federatës. /Gazeta Express/