Fitoni dhurata ekskluzive nga Samsung në foleja.com - Gazeta Express
string(51) "fitoni-dhurata-ekskluzive-nga-samsung-ne-foleja-com"

Fitoni dhurata ekskluzive nga Samsung në foleja.com

Foleja.com

Gazeta Express

22/04/2024 15:37

Samsung një ndër brendet më të njohura në botën e teknologjisë, sjell një promovim shumë tërheqës me paketë dhuratash si Fit3, Buds FE, Tab A9, pasi që të keni bërë blerjen e njërit prej celularëve samsung të cilët mund ti gjeni në foleja.com.

Pajisjet e tyre të fundit e kanë të integruar inteligjencën artificiale për të përmirësuar eksperiencën e përdoruesve në mënyra të ndryshme. Nga monitorimi i shëndetit deri te cilësia e zërit në degjim, teknologjitë e integruara me AI sjellin një përparim të pamohueshëm.

Përdoruesit e teknologjisë janë të ftuar të eksplorojnë dhe të përfitojnë nga teknologjitë më të fundit të integruara me AI, të ofruara në platformën foleja.com.

Lexo Edhe:

Celulari Samsung Galaxy S23 FE ofron një performancë të jashtëzakonshme dhe siguron një përvojë të shpejtë në përdorim, falë procesorit të fuqishëm dhe memories së zgjerueshme.

Celulari Samsung Galaxy S24 përmban karakteristika të përparuara që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që kërkojnë një pajisje të fuqishme dhe të përballueshme.

Samsung Galaxy Z Flip5 vjen me një ekran të përkulur që shfaq imazhe të qarta dhe të ndritshme në një formë kompakte, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që duan një celular të lehtë për të mbajtur dhe për të përdorur në mënyrë të përshtatshme.

Blini një nga celularët Samsung Galaxy S23 FE, S24, ose Z Flip5 5G dhe përfitoni dy dhurata të mrekullueshme, Fit3 dhe Buds FE. Këto pajisje të avancuara janë të përkryera për jetën tuaj të përditshme dhe për aktivitetin fizik.

Samsung Galaxy Z Fold5 me një dizajn tërheqës dhe performancë të shkëlqyeshme, ky celular shënon një hap të madh përpara në botën e celularëve inteligjentë duke përdorur teknologjitë më të fundit për të siguruar që përdorimi i aplikacioneve të jetë i shpejtë dhe i qëndrueshëm.

Samsung Galaxy S24 Ultra ofron një performancë të shkëlqyeshme dhe me një kapacitet prej 12 GB RAM dhe 256 GB ROM siguron që përdoruesit të kenë mjaftueshëm hapësirë për të ruajtur të gjitha aplikacionet e tyre të preferuara, fotografitë dhe videot pa ndonjë pengesë.

Për një përvojë më ekskluzive, zgjedhni celularin Samsung Galaxy Z Fold5 ose S24 Ultra dhe fitoni dhurata si Fit3, Buds FE, Tab A9, për të përjetuar teknologjinë më të fundit nga Samsung.

Për të marrë këto dhurata, dhe informata më të hollësisishme klikoni në këtë link.

Oferta zgjat deri më 05.05.2024.