Fitoi sot ndaj Kikës, Begolli tregon objektivat e Vushtrrisë për këtë sezon - Gazeta Express
string(74) "fitoi-sot-ndaj-kikes-begolli-tregon-objektivat-e-vushtrrise-per-kete-sezon"

Fitoi sot ndaj Kikës, Begolli tregon objektivat e Vushtrrisë për këtë sezon

Futboll

Gazeta Express

26/02/2024 0:09

Trajneri i Vushtrrisë, Granit Begolli foli sot në emisionin sportiv “Favorit” në lidhje me punën e tij te klubi vushtrrias.

Begolli sot me klubin e tij arriti fitore të rëndësishme në udhëtim ndaj Kikës, rivalit për mbijetesë 0:1, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

E një pyetje nga shikuesit ishte për objektivat e Vushtrrisë për këtë sezon.

“Sivjet është shumë e vështirë me luftu  për diçka më shumë për shkak se nuk ka qenë situata e mirë. Po do të stabilizohemi sa më shpejt në këtë grup që jemi dhe me mëndu për projektin që është më shumë për vitin e ardhshëm”, tha Begolli.