Fisi eliminohet nga Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(42) "fisi-eliminohet-nga-big-brother-vip-kosova"

TV/Film

Gazeta Express

21/01/2023 0:27

Fisi eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

21/01/2023 0:27

Fisi, banori që kishte këtë muaj në shtëpi të Big Brother është eliminuar nga Big Brother

Në nominim për këtë javë ishin disa banorë si Stresi, Mbresa, Arta, Andi  dhe Fisi.

Lexo Edhe:

Por, nga votat e publikut ishte Fisi ai që u votua më së paku dhe ishte ai që u eliminua.

Kujtojmë së sonte në Big Brother VIP Kosova pritet të hynë edhe disa banorë të rinj. /GazetaExpress/