Filmuan seksin së bashku, por ajo e hedh në rrjet pa dijeninë e saj, gruaja padit pornostaren - Gazeta Express
string(91) "filmuan-seksin-se-bashku-por-ajo-e-hedh-ne-rrjet-pa-dijenine-e-saj-gruaja-padit-pornostaren"

Fun

Gazeta Express

02/02/2023 20:14

Filmuan seksin së bashku, por ajo e hedh në rrjet pa dijeninë e saj, gruaja padit pornostaren

Fun

Gazeta Express

02/02/2023 20:14

Mjaftoi një video erotike pesë minutëshe për t’ia bërë jetën ferr muajt e fundit një gruaje.

Ajo kaloi një nate pasioni me yllin porno hungarez Angela Gabriella Princz, 52 vjeç, e njohur ndryshe si Blueangy, të cilat supozohej të mbeteshin private.

Lexo Edhe:

Por në vend të kësaj, videoja u shpërnda në rrjet, që daton në maj dhe e postuar në një platformë me një çmim prej 25 dollarësh, pa pëlqimin e saj.

Në këtë pikë ajo filloi të marrë mesazhe dhe vëmendje, dukë bërë që të ngrejë një ankesë kundër Princz, e cila kishte shpërndarë lidhjen nga faqja e saj në Twitter, në mënyrë të paligjshme lidhur me materialet seksualisht eksplicit.

La Repubblica rindërton historinë e videos që përfundoi në rrjet pa dijeninë e një gruaje që kishte kaluar natën me yllin porno.

Filmi erotik kishte ndodhur me pëlqimin e viktimës së pretenduar, por në mënyrë që gjithçka të mbetej private.

Kështu, hetuesit konfiskuan telefonat celularë dhe tabletët nga shtëpia e aktores pornografike në kërkim të videos dhe po vazhdojnë hetimet.