Fillon ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, këtu mund ta ndiqni live - Gazeta Express
string(68) "fillon-ceremonia-e-ndarjes-se-topit-te-arte-ketu-mund-ta-ndiqni-live"

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 20:38

Fillon ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, këtu mund ta ndiqni live

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 20:38

Ka filluar ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, që po mbahet në Paris të Francës.

Çmimet që do të ndahen sonte janë futbollisti më i mirë në dy konkurrencat, portieri më i mirë, lojtari më i mirë i ri dhe dy kategori të reja: klubi më i mirë i vitit dhe golashënuesi më i mirë.

Lexo Edhe:

Dy kandidatët kryesorë për ta fituar Topin e Artë këtë vit janë Lionel Messi dhe Robert Lewandowski, shkruan Gazeta Express.

Ceremoninë e ndarjes së Topit të Artë mund ta ndiqni duke klikuar këtu.