Fifi qanë më zë pas eliminimit të Granitit - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:22

Fifi qanë më zë pas eliminimit të Granitit

TV/Film

Gazeta Express

12/11/2021 23:22

Granit Cana është i eliminuari i sotëm nga Big Brother Albania VIP

Por, personi që është mërzitur shumë me daljen nga shtëpia e BBV ishte këngëtarja FIFI.

Lexo Edhe:

Ajo ka filluar që të qajë më zë, derisa Graniti mundohej që ta ngushëllonte por që Fifi nuk donte t’ia dinte.

Graniti ishte në nominim për këtë javë bashkë me Ilirin, Sarën dhe Monikën, të cilët shpëtuan pa u eliminuar. /GazetaExpress/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.