Fifi prek Granitin në trup, ky ia kthen: Mos prek ku s'duhet - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/10/2021 11:13

Fifi prek Granitin në trup, ky ia kthen: Mos prek ku s’duhet

Rozë

Gazeta Express

26/10/2021 11:13

Fifi dhe Graniti duket se kanë rregulluar raportet edhe pasi, ky i tha këngëtares se e sheh si shoqe dhe motër e jo më tepër sesa aq.

Teksa po qëndronin në pjesën ku pijnë cigare, këngëtarja filloi ta ngacmonte me këmbët e saja Granitin.

Lexo Edhe:

Ajo i lëvizte këmbët, ndërsa Graniti ia ktheu “Mos prek ku s’duhet”.

Dyshja u shfaqën të afërt me njëri-tjetrin.

Video KËTU