Fifi me “Vëmendje” godet BBAV 1 – shlyen tërë fotot nga Instagrami - Gazeta Express
string(62) "fifi-me-vemendje-godet-bbav-1-shlyen-tere-fotot-nga-instagrami"

Fifi me “Vëmendje” godet BBAV 1 – shlyen tërë fotot nga Instagrami

Muzike

Gazeta Express

01/11/2022 21:50

Fifi ka realizuar këngën e saj më të re “Vëmendje” një këngë kjo emocionale

Vitin e kaluar në këtë kohë këngëtarja Fifi ishte në qendër të vëmendjes së mendjave. Jo për krijimet e saj artistike, të cilat janë nivel më i lartë, por për atë çfarë ajo bënte në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 1.

Ajo kishte marrë epitete të ndryshme si “drama queein” mandej po alivanoset për shkak “së dëshiron të këtë vëmendje”.

Pikërisht për këtë Fifi ka bërë këngën e saj më të re “Vëmendje” e ku ajo duket se këto shkrime kanë “lënduar shpirtin e saj”.

Kënga është lansuar sonte dhe komentet nga fansat e saj janë shumë pozitive, e ku këngëtarja konsiderohet si njëra prej me të mirave në trojet shqiptare për momentin.

Kujtojmë se pas kësaj kënge, Fifi ka shlyen tërë fotot nga Instagrami duke lënë vetëm fotot e këngës së re. /GazetaExpres/