Fifi konfirmon shtatzëninë në Festivalin e Këngës në RTSH - Gazeta Express
string(57) "fifi-konfirmon-shtatzenine-ne-festivalin-e-kenges-ne-rtsh"

Fifi konfirmon shtatzëninë në Festivalin e Këngës në RTSH

Yjet

Gazeta Express

21/12/2022 23:15

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi, e cila në publik njihet me emrin Fifi, e ka konfirmuar shtatzëninë e saj në Festival

Fillimisht, Fifi me Florin kanë kënduar një “Larg u largova”.

Lexo Edhe:

Pas këngës ka qenë Flori ai që ka thënë së në skenë sonte kanë qenë katër veta në skenë që e përformuan.

Arbana e ka përqafuar dhe ka thënë se publiku “e mori vesh që kush do bëhet mami”.

“Jam njeri më i lumtur në botë, jam duke e pritur një fëmijë. Nuk kam dashtë me e nxjerr deri sot. Përgjegjësia më e madhe në këtë festival ka qenë se nuk kam këndu vet por kam këndu me fëmijën tam”, ka thënë Fifi.

Fifi është duke marrë pjesë në Festivalin e këngës me këngën Stop. /GazetaExpress/