Fifi ka disa fjalë për Adriana Matoshin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

01/12/2021 17:17

Fifi ka disa fjalë për Adriana Matoshin

Rozë

Gazeta Express

01/12/2021 17:17

Aktorja e mirënjohur dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, ka përfunduar me sukeses operimin, pasi pas nëntë vitesh i është rikthyer tumori në tru.

Të shumta kanë qenë reagimet në rrjet në përkrahje të artistes nga Gjilani, derisa një gjë e tillë po vazhdon akoma.

Lexo Edhe:

Së fundmi një reagim u bë nga këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi, e cila po pret me padurim që të takohet me Matoshin.

Me anë të një postimi në profilin e saj në Instagram Fifi ka zgjedhur fjalët më të mira për Matoshin, duke iu referuar si njeri më i guximshëm që e ka njohur.

Më poshtë shihni postimin e saj: