Fifi është numri i juaj i fatit “nëntë” - Gazeta Express
string(37) "fifi-eshte-numri-i-juaj-i-fatit-nente"

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 1:40

Fifi është numri i juaj i fatit “nëntë”

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 1:40

Këngëtarja Fifi është duke u argëtuar pa masë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Albania

Fifi këto ditë është parë duke udhëtuar në mes të Kosovës dhe Shqipërisë.

Derisa ajo një ditë u pa në një klub të Tiranës duke u argëtuar, ajo sot është parë në Prishtinë.

“Unë jam numri nëntë i fatit tënd”, ka shkruar ajo derisa është paraqitur plot glamur në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale. /GazetaExpress/