Fifi është gati të ndërmarrë këtë hap të rëndësishëm - Gazeta Express
string(52) "fifi-eshte-gati-te-ndermarre-kete-hap-te-rendesishem"

Fifi është gati të ndërmarrë këtë hap të rëndësishëm

Rozë

Gazeta Express

31/07/2022 17:11

Këngëtarja e njohur Fifi është në një lidhje me Adis Patushin dhe është shprehur se ka gjetur më në fund dashurinë e vërtetë dhe është më e lumtur se kurrë më parë. Çifti nuk ngurrojnë të postojnë foto me njëri-tjetrin dhe të shprehin dashurinë mes tyre. Së fundmi Fifi ka marrë pjesë në një dasmë dhe në urimin e saj në rrjetet sociale për çiftin ajo ka shtuar- “Mas juve Inshallah”.

Mesa duket gjërat mes dyshes po ecin mjaft mirë dhe Fifi e konsideron Adisin si partnerin e jetës.

Lexo Edhe: