Fevziu mbyll emisionin, Rama ‘vrap të ikë’, moderatori: Të iku! Mos na e merr atë po deshe - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 9:03

Fevziu mbyll emisionin, Rama ‘vrap të ikë’, moderatori: Të iku! Mos na e merr atë po deshe

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 9:03

Kryeministri Edi Rama ka qënë i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Opinion” ku edhe ka folur për të ashtuquajturën KÇK.

Në momentin kur emisioni mbaroi dhe moderatori Blendi Fevziu po bënte hyrjen për pjesën e tretë të emisionit, Rama tentoi të çohej.

Pikërisht në këtë moment i ra mikrofoni, gjë e cila tërhoqi vëmendjen e Fevziut.

“Të iku të ra, ra në xhep ai. Vetëm mos na e merr atë po deshe,”-i tha Fevziu kryeministrit.