Festa shkëlqen me fustanin e arit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/06/2021 23:39

Festa shkëlqen me fustanin e arit

Yjet

Gazeta Express

16/06/2021 23:39

Moderatorja dhe influencierja, Festa Qoqaj ka ndezur Instagramin me fotot e saj të fundit

Festa Qoqaj po vazhdon me fotot e saj provokative në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Ajo ka pozuar sot me dy foto tepër provokative ku tregon asetet e saj seksi.

Derisa në një set fotografishë ajo pozon me një fustan të arit, një set tjetër që e ka postuar sot ekspozonm belin e saj derisa ka të veshur pantallona të zi që i rrinë për trupi.

Bukuroshja kosovare çdo të premte është edhe në ekranin e T7, ku moderon emisionin “Express Rozë”. /GazetaExpress/