Festa shfaq asetet e saj, tregon këmët në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

10/06/2021 2:36

Festa shfaq asetet e saj, tregon këmët në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

10/06/2021 2:36

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka vazhduar me fotot e saj provokative në rrjetet sociale

Bukuroshja e televizionit T7, është shfaqur sonte me stilin e saj të preferuar, ku ka qenë e veshur shumë pak derisa ka treguar asetin e saj kryesor, këmbët e gjatë.

Qoqaj në këto fotografi po ashtu ka treguar belin e hollë dhe gjoksin e saj.

Kujtojmë se Festa moderon emisionin “Express Rozë” që transmetohet çdo të premte në ora 18:00 në T7. /GazetaExpress/