Festa e ka nxehtë, shfaqet pa jelek në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 22:23

Festa e ka nxehtë, shfaqet pa jelek në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 22:23

Festa Qoqaj vazhdon që të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale

Ylli i televizioneve kosovare ka treguar edhe sonte asetet e saj seksi. Kështu ajo është shfaqur në një palë veshje serioze sonte në Instagram.

Derisa pantallonat dhe xhaketa ngjyrë rozë asaj i rrinë bukur, moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale nuk ka të vëna jelek duke treguar kështu gjoksin e saj.

Festa është moderatore e emisionit Express Rozë që transmetohet çdo të premte në T7. /GazetaExpress/