Festa bombardon përsëri me bikine - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:38

Festa bombardon përsëri me bikine

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:38

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka bombarduar përsëri në foto me bikine

Ajo është e njohur për fotot e saj provokative dhe seksi që pozon nëpër rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj të fundit ku ka pozuar në bikine.

Bukuroshja dhe ylli i televizionit ka treguar asetet e saj në bikine ngjyrë të verdhë të dizajnuar me ca flutura.

Kujtojmë se Festa moderon emisionin Express Rozë, emision që transmetohet në T7 çdo të premte në ora 18:00. /GazetaExpress/