Ferrari prezanton ekzemplarin unik - Gazeta Express
string(34) "ferrari-prezanton-ekzemplarin-unik"

Ferrari prezanton ekzemplarin unik

AutoTech

Gazeta Express

11/07/2023 21:25

Ferrari, pas 3 vitesh punë, ka prezantuar makinën KC23, që është prodhuar në vetëm një njësi nga marka italiane.

Kjo makinë ka lindur mbi bazën e 488 GT3 Evo 2020 dhe është dëshira e një koleksionisti të madh, emri i të cilit nuk është bërë i ditur.

Lexo Edhe:

Ferrari KC23 do të prezantohet në Goodwood, nga 13 deri në 16 korrik.