Fero nxjerr "bisedën" e Arbenitës me Neymar - Gazeta Express
string(41) "fero-nxjerr-biseden-e-arbenites-me-neymar"

Rozë

Gazeta Express

04/02/2023 16:07

Fero nxjerr “bisedën” e Arbenitës me Neymar

Rozë

Gazeta Express

04/02/2023 16:07

Pak kohë më parë në media u raportua se Fero dhe Arbenita mund t’i kishin dhënë fund martesës.

Dyshja e hoqën njëri-tjetrin në rrjete sociale pasi modelja zbuloi se Neymar i kishte shkruar.

Lexo Edhe:

Së fundmi, Arbenita i hodhi poshtë lajmet e ndarjes dhe po ashtu Fero ka zbuluar se bashkëshortja e tij nuk ka komunikuar me Neymar.

Ai ka treguar përmes një postimi se Neymar i ka shkruar Arbenitës, por ajo as nuk i ka kthyer përgjigje e as nuk ja ka pranuar mesazhin.