Fero ndan videon ku shihet duke ia puthur këmbët Arbenitës - Gazeta Express

Fero ndan videon ku shihet duke ia puthur këmbët Arbenitës

Rozë

Gazeta Express

06/07/2020 12:09

Fero ka ndarë një video të çuditshme me ndjekësit e tij.

Lidhja e Feros dhe Arbenitës mund të themi me bindje se është një ndër më të komentuarat e shoëbizit kjo edhe për shkak të veprimeve të çifti.

Vetëm pak orë më parë, Fero publikoi në InstaStory disa video, teksa në shtrat pranë tij ndodhej Arbenita.

Në njërën prej postimeve, reperi shfaqet duke i puthur këmbën partneres së tij, ndërsa videon e shoqëron me një koment epik!

Duke e ditur se materialet që ai publikon bëjnë xhiron e rrjetit dhe shpesh bëhen pjesë e mediave online, Fero thotë me humor:

“Shikoni sesi Fero i puth këmbët…”- thotë ai, teksa të dy nisin të qeshin me këtë veprim.