Fero finalizon albumin e ri, ka një pyetje për fansat - Gazeta Express

Fero finalizon albumin e ri, ka një pyetje për fansat

Rozë

Gazeta Express

20/04/2021 15:44

Reperi Fero vitin 2021 e ka filluar me disa projekte muzikore dhe po vazhdon ende të jetë aktiv, shkruan lajmi.net.

Artisti, së fundi ka bërë të ditur se albumi i tij është gati, por ka vetëm një dilemë rreth kohës së publikimit.

“Dërgojau këtë mesazh. Albumin pe doni? Maj apo Qershor”, ka shkruar Fero, teksa pret përgjigjet e fansave.