Fero bëhet pak “qesharak”, kërkon 200 000 funte për album – Arbenita ia jep 10 funta - Gazeta Express
string(79) "fero-behet-pak-qesharak-kerkon-200-000-funte-per-album-arbenita-ia-jep-10-funta"

Muzike

Gazeta Express

16/12/2021 0:02

Fero bëhet pak “qesharak”, kërkon 200 000 funte për album – Arbenita ia jep 10 funta

Muzike

Gazeta Express

16/12/2021 0:02

Fero ka bërë një kërkesë të çuditshme sonte nëpër rrjetet sociale

Reperi, i cili është i njohur për veprimet e tij të çuditshme, ka marrë hapur një llogari në GoFundMe e ku ka kërkuar nga fansat e tij që t’ia financojnë albumin e tij më të ri.

Lexo Edhe:

Tarhet për reperin nga Gjilani janë 200 000 funta.

Sipas tij, albumi i tij do të quhet “GOAT” dhe për ta krijuar atë atij i duhen 200 000 funte, përkthyer në euro 235 mijë.

Tërë kjo u realizua në mesnatën e mbrëmshme derisa në të kontribuoj edhe gruaja e tij, Arbenita, me të cilën ka një vajzë.

Por, tërë shuma që Arbenita kontribuoi në këtë rast ishte 10 funta. Por, edhe pas 24 orëve Fero ka arritur që të fitojë vetëm 715 funta. /GazetaExpress/