“Femrat e këtij ‘Big Brother’ janë më të fortat”, Olta Gixhari i përgjigjet Ledion Liços - Gazeta Express
string(83) "femrat-e-ketij-big-brother-jane-me-te-fortat-olta-gixhari-i-pergjigjet-ledion-licos"

“Femrat e këtij ‘Big Brother’ janë më të fortat”, Olta Gixhari i përgjigjet Ledion Liços

Rozë

Gazeta Express

12/02/2024 13:48

Gjatë spektaklit të së shtunës të “Big Brother Vip Albania”, Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë.

Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja dhe një nga konkurrentet më të forta të BBVA2, Olta Gixhari.

Lexo Edhe:

Postimin ajo e ka shoqëruar me shkrimin: “Ledion, ne nuk jetojmë në ashenser, të dëgjojmë”, me shaka duke rikthyer në vëmendje momentin e Meri Shehut që ashensorit i thoshte “ashenser”.

Olta Gixhari mbahet mend si lojtare shumë e fortë që u bëri ballë shumë debateve e sfidave të ndryshme brenda shtëpisë, në edicionin e dytë të Big Brother Vip Albania.