Felix e kalon Barcelonën në epërsi ndaj Antwerpit - Gazeta Express
string(49) "felix-e-kalon-barcelonen-ne-epersi-ndaj-antwerpit"

Felix e kalon Barcelonën në epërsi ndaj Antwerpit

Sport

Gazeta Express

19/09/2023 21:16

Barcelona ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Antwerpit.

Joao Felix shënoi në minutën e 11-të për rezultatin 1:0.

Lexo Edhe: