Fejohet Rita Ora? - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/09/2021 13:30

Fejohet Rita Ora?

Rozë

Gazeta Express

14/09/2021 13:30

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë.

Pjesë e kësaj mbrëmje nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Lexo Edhe:

Ajo u shfaq me të dashurin e saj, Taika Waititi.

Të kuruar deri në detajin më të vogël, ajo çfarë ra në sy të medieve dhe paparacëve ishte unaza e diamantit që kishte Rita në gishtin e fejesës.