Faton Ahmeti ju bën të fala nga zemra e BDI-së, Reçica e Vogël - Gazeta Express
string(61) "faton-ahmeti-ju-ben-te-fala-nga-zemra-e-bdi-se-recica-e-vogel"

Faton Ahmeti ju bën të fala nga zemra e BDI-së, Reçica e Vogël

Ballina

Gazeta Express

09/08/2022 9:41

Në vazhdën e aktiviteteve politike Faton Ahmeti, sonte ju ka bërë të fala të gjithëve nga Reçica e Vogël.

”Reçica e Vogël zemra e Bashkimit Demokratik për Integrim. Aty ku filluan shumë procese dhe ndryshime për shqiptarët dhe Tetovën! Me KV Reçicë e Vogël 1 & 2 për të bashkëbiseduar me aktivistët dhe banorët.” Shkruan Faton Ahmeti në fb.

Lexo Edhe: