Fast Life, një projekt shqiptaro-ndërkombëtarë i punuar nga Nonejm dhe Blaze - Gazeta Express

Fast Life, një projekt shqiptaro-ndërkombëtarë i punuar nga Nonejm dhe Blaze

Muzike

Gazeta Express

21/09/2021 18:33

Reperi shqiptar Nonejm në bashkëpunim me BLAZE ka sjellur video projektin e tij muzikor “FAST LIFE”.

E veçanta e këtij projekti është se është prodhuar nga dy producent ndërkombëtarë,  Kesto & Chris Pheenix.

Lexo Edhe:

Incizimi, miksimi dhe masterizimi i këngës është bërë në studion muzikore Onanisland, që njihet si njëra prej studiove me një kualitet botëror.

Për më shumë klikoni linkun me poshtë;

Artistët mund t’i gjeni edhe në Instagram në faqet: @nonejmoffical dhe @blaze_realeyez