Farrah tregon investimin e bërë në plazhet e Hawaii - Gazeta Express
string(51) "farrah-tregon-investimin-e-bere-ne-plazhet-e-hawaii"

Farrah tregon investimin e bërë në plazhet e Hawaii

Yjet

Gazeta Express

06/06/2022 22:36

Farrah Abraham ka treguar investimin e saj në të pasme në Hawaii… por para kësaj ajo është parë në shoqëri të një burri misterioz

Ylli i “16 & Pregnant”, Farrah Abraham ka treguar investimin e saj në kirurgji plastike ku është shfaqur në një udhëtim për festën e ditëlindjes së saj të 31-të ku ka udhëtuar në Hanolulu javën e kaluar, konkretisht në The Royal Hawaiian.

Lexo Edhe:

Muajin e kaluar, humoristja kishte bërë një operim për të përmirësuar dukjen e të pasmeve të saj ku i ka mbushur ato në Britani, konkretisht në “MHA Academy” në Manchester si dhe ka bërë përmirësim të nofullës dhe faqeve me rinoplastik, rregullim të buzëve dhe heqje të vetullave.

Farrah raportohet që ka shpenzuar për të gjitha këto 133 mijë dollarë teksa ka intervenuar edhe në gjoksin e saj, hundën, mjekrën si dhe përdorimin e butoksit për buzë. /GazetaExpress/