Fansja ia lidh atletet në koncert, Ylli Limani e falenderon me një puthje - Gazeta Express
string(72) "fansja-ia-lidh-atletet-ne-koncert-ylli-limani-e-falenderon-me-nje-puthje"

Fansja ia lidh atletet në koncert, Ylli Limani e falenderon me një puthje

Rozë

Gazeta Express

02/08/2022 17:08

Ylli Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer të estradës shqiptare. Ashtu sikurse artistët e tjerë, dhe Ylli ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte gjatë verës. Por së fundmi, ai është përballur me një të papritur teksa po performonte në një club.

Në një video që është bërë virale në rrjet, një vajzë shihet teksa lidh atletet e artistit. Si shenjë falënderimi, Ylli në fund i dhuron një përqafim prej së largu. Kujtojmë që reperi po shijon suksesin e duetit më të fundit që sapo ka sjellë me Ledri Vulën.

Lexo Edhe:

/abcnews.al