Fansi i del në krah Morenës pasi shakatë me 'lokacion' nuk po ndalojnë, ajo ka këtë reagim - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/02/2020 14:50

Fansi i del në krah Morenës pasi shakatë me ‘lokacion’ nuk po ndalojnë, ajo ka këtë reagim

Rozë

Gazeta Express

27/02/2020 14:50

Morena Tarakut nuk po i ndahen komentet me ‘lokacionin’ e shumëpërmendur, në secilin postim që bën.

Që kur u publikua audio ku Morena Taraku dëgjohej duke kërkuar lokacionin e një personi për t’i sqaruar disa hesape me të, i gjithë interneti ‘zien’ me komente e batuta për këtë shprehje të saj, shkruan Gazeta Express.

Tani ndjekësit po ia përmendin edhe nëpër komente pranë postimeve ku modelja shfaqet joshëse.

View this post on Instagram

SPA – STOP PLAYING ABNORMAL 😎

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Mirëpo duket se ajo e ka marrë me shumë sportivitet dhe po u kthen përgjigje ndjekësve në Instagram.

Duke pasur parasysh se dominojnë komentet negative, dikush prej komentuesve e ka mbrojtur Morenën dhe këtu nuk ka munguar reagimi i saj duke i thënë “Mos fol ma se veq e prish”.