Fansat gjejnë "sozinë" e Donaldit, është aktori i njohur turk - Gazeta Express
string(58) "fansat-gjejne-sozine-e-donaldit-eshte-aktori-i-njohur-turk"

Rozë

Gazeta Express

25/01/2022 15:07

Fansat gjejnë “sozinë” e Donaldit, është aktori i njohur turk

Rozë

Gazeta Express

25/01/2022 15:07

Fansat e Donald Veshajt ia kanë gjetur sozinë aktorit, shkruan Express..

Bëhet fjalë për aktorin turk, Uraz Kaygilaroglu, i cili u bë i njohur me rolin e Gedizit në serialin ‘’Sefirin Kizi’’.

Lexo Edhe:

Në fotot që kanë bashkuar fansat, dyshja ngjasojnë shumë. Të dy mbajnë stilin e njejtë të flokëve dhe mjekrrës.

Uraz Kaygılaroğlu kimdir, kaç yaşında? Uraz Kaygılaroğlu film ve  dizileri... - Magazin Haberleri - Milliyet
Aktori turk