Familjarët e Ilnisës bëjnë deklaratën e fortë për ish-burrin e saj - Gazeta Express
string(66) "familjaret-e-ilnises-bejne-deklaraten-e-forte-per-ish-burrin-e-saj"

TV/Film

Gazeta Express

11/03/2024 20:34

Familjarët e Ilnisës bëjnë deklaratën e fortë për ish-burrin e saj

TV/Film

Gazeta Express

11/03/2024 20:34

Ilnisa Agolli është një ndër konkurrentet më të komentuara të ‘BBV3’, e cila së fundmi ka qenë tepër e përfolur nëpër rrjete për lidhjen që ajo ka patur dikur dhe për ish-bashkëshortin e saj.

Teksa Ilnisa ka deklaruar se vajza ka vite që nuk e takon babain e saj dhe se atij nuk i intereson aspak, një rrëmujë e madhe është krijuar në rrjet, ku madje janë postuar dhe disa imazhe të ish-bashkëshortit të saj teksa mbante Anaisin në krahë.

Lexo Edhe:

E pas gjithë kësaj rrëmujë, ka ardhur një reagim nga familjarët e Ilnisës të cilët përmes Instagramit të banores shprehen: