Familjarët e gjejnë pa shenja jete një person në shtëpinë e tij në Suharekë - Gazeta Express
string(75) "familjaret-e-gjejne-pa-shenja-jete-nje-person-ne-shtepine-e-tij-ne-suhareke"

Familjarët e gjejnë pa shenja jete një person në shtëpinë e tij në Suharekë

Lajme

Gazeta Express

21/04/2024 9:50

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij nga familjarët.

“HETIM I VDEKJES- Suharekë / 20.04.2024-15:15.  Raportohet se  në shtëpinë e tij,  nga familjarët është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Njësit relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin  e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore.”

Lexo Edhe: