“Faleminderit Zotit, mbaroj” – Robert Downey Jr feston fitoren e Johnny Depp - Gazeta Express
string(71) "faleminderit-zotit-mbaroj-robert-downey-jr-feston-fitoren-e-johnny-depp"

TV/Film

Gazeta Express

13/06/2022 20:19

“Faleminderit Zotit, mbaroj” – Robert Downey Jr feston fitoren e Johnny Depp

TV/Film

Gazeta Express

13/06/2022 20:19

“Faleminderit Zotit, mbaroj”. Kështu ka festuar Robert Downey Jr fitoren e Johnny Depp në gjyqin kundër Amber Heard, e ku e ka telefonuar me FaceTime aktorin – Amber e konsideron këtë verdikt “jo fer”.

Robert Downey Jr është ylli i fundit që e ka uruar Johnny Depp për fitoren e tij në gjyqin për shpifje kundër aktores Amber Heard.

Aktori i Tropic Thunder” e ka telefonuar yllin e filmit Johnny me FaceTime për ta uruar për fitoren e tij, një gjë që është konfirmuar nga shoku i ngushtë i tij, Josh Richman, gjatë një ngjarje të drejtpërdrejt bamirësie në spitalin për fëmijë në Los Angeles.

“John, faleminderit Zotit mbaroj”, i ka thënë Robert (57) mikut të tij të vjetër pas lajmit që Depp ka fituar gjyqin ndaj Amber, të cilin verdikt ajo e quajti “jo fer” dhe do të procedojë ankesë për të. /GazetaExpress/