Eva, vajza e Moto Gp që po i vë flakën Instagramit - Gazeta Express

Sporte tjera

Gazeta Express

31/05/2020 15:58

Eva, vajza e Moto Gp që po i vë flakën Instagramit

Sporte tjera

Gazeta Express

31/05/2020 15:58

Quhet Eva Padlock dhe është një nga vajzat që u mbante çadrën pilotëve të Moto Grand Prix përpara fillimit të garave të këtij kampionati botëror.

Aktualisht Eva po “shpërthen” në Instagram teksa poston shpesh foto dhe selfie të nxehta të cilat tregojnë format e saj superseksi.